orta yaş abiye modelleri

orta yaş abiye modelleri

Orta yaşta ki bayanların seçimlerinde genellikle ağır renkler hakimdir ve çok hareketli modelleri tercih etmekten kaçınırlar genel olarak.

Bunun nedeni çoğu zaman yaşlarının vermiş olduğu ağırlığı korumakla alakalıdır. Özel gecelerde birbirinden şık abiyelerle arzı endam eden orta yaşta ki bayanlar şıklıkları kadar asaletleriyle de ilgi çekmek isterler. Bu sebepledir ki seçtikleri modeller daima sade ve şıktır. Renk seçimleri genel olarak tek renkten yanadır ve drape güpür gibi asil eklentilerle abiyelerine bir nebze olsun hareket verebilirler. Ancak bunun dışında ki uçuş uçuş modeller genelde tercih edilmez.

Etek ceket ve düz elbiseler ya da hafif kabarık ve drapelerle ve güpürlerle zenginleştirilmiş abiyeler orta yaşta bayanların tercihleri arasındadır. Saçlar genel olarak düz ya da topuz olarak kullanılır makyajlarda ise ağır tonlar ve ağır makyajlar tercih edilebilir. Ayakkabı seçiminde ise çok topuklu olmayan klasik kesimde ki ayakkabılarla şıklıklarını tamamlayan orta yaş bayanların takı tercihleri de genelde sade ve zarif takılardan yana olmalıdır.

Etiketler:

Tags:

Yorumda Bulunabilirsiniz